| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | Digər Fişlər və Bağlayıcılar |
| tətbiq | RJ45 Cat.6a |
| Cins | kişi |
| Əlaqələr | Bürünc |
| Əlaqə örtükləri | 50µm Gold |
| Mənzil | Döküm sink ərintisi |
| Keçiricinin diametri | 1.2 - 1,65 mm |
| Kabel diametri | 7 - 8,5 mm |
| Genişlik | 14 mm |
| Hündürlük | 14 mm |
| Dərinlik | 55.9 mm |
| Çəki | 0,0235 kg |