| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | DMX Terminatoru |
| polyaklar | 5 |
| Cins | kişi |
| Əlaqələr | qızıl örtüklü |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Rəng | Qara |
| Mənzil | tökmə sink |
| Gərginliyin aradan qaldırılması | plastik |
| Uzunluq | 77 mm |
| Diametri | 20 mm |
| Əlavə məlumat | with 120-ohm terminator |
| Çəki | 0,065 kg |