| Giriş konnektorunun növü | Schuko fiş kişi bucaqlıdır |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Çıxış 2-ci bağlayıcı növü | IEC C13 plug female |
| Kabel uzunluğu | 2.8 m |
| Material | Alüminium, Plastik |
| Açma/Söndürmə açarı | Bəli |
| Çıxışların sayı | 14 |
| Rəng | Qara |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 250 V AC / 50 - 60 Hz |
| Maks. Amper | 16 A |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1,5 mm² |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6 mm |
| Genişlik | 748 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 44 mm |
| Çəki | 1.4 kg |