| Kabel uzunluğu | 10 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6.5 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Yongsheng 136L-BG |
| Kontakt materialı fiş 1 | Qızıl örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Yongsheng 137L-BG |
| Kontakt materialı fiş 2 | Qızıl örtüklü |
| Keçirici material | OCC (Ohno davamlı tökmə) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Tutum/m | 110 pF |
| Dalğa empedansı | 64 Ω |
| Qoruyucu | Örgülü mis qoruyucu |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 95 g |