| Kabel gödəkçəsi | CPR uyğun |
| Kabel diametri | 5.2 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,50 mm² |
| AWG | 20 |
| Tutum/m | 64 pF |
| Keçirici empedansı/km | 37 Ohm |
| Qoruyucu | Spiral mis qoruyucu |
| DIN 4102-1-ə uyğun olaraq yanğından mühafizə sinfi | Eca |
| Ətraf mühitin temperaturu | -40 - 90 °C |
| Çəki | 50 g |