| Məhsul növü | Toplu Kabel |
| Növ | Dinamik Kabellər |
| Rəng | Qara |
| Ümumi diametri | 14 mm |
| AWG | 14 |
| Mərkəzi keçirici kəsiyi | 2.5 mm² |
| Mərkəz keçirici material | OFC |
| Mərkəzin dirijor tikintisi | 80 x 0.20 mm |
| Daxili keçiricilərin sayı | 8 |
| Qalxan material | OFC |
| Xətt müqaviməti | <7 Ohm(s) |
| Tutum | 170 pF/m |
| Gödəkçə materialı | PVC |
| Temperatur diapazonu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 0,318 kg |