| Kabel uzunluğu | 100 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 15 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| AWG | 24 |
| Tutum/m | 124 pF |
| Dalğa empedansı | 55 Ω |
| Qoruyucu | Spiral mis qoruyucu |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 22.5 kg |