| Kabel uzunluğu | 1.5 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6.5 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Adam Hall K4CXF3IP65 |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall K4CXM3IP65 |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,34 mm² |
| Tutum/m | 65 pF |
| Keçirici empedansı/km | 53 Ohm |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 102 g |
| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | XLR Bağlayıcılar |
| polyaklar | 3 |
| Cins | qadın |
| Əlaqələr | qızıl örtüklü |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Rəng | gümüş, qara + narıncı |
| Mənzil | tökmə sink |
| Uzunluq | 73.6 mm |
| Diametri | 16,8 mm |
| Ümumi diametri | 6.5 (+/- 0.2 ) mm |
| Mərkəzi keçirici kəsiyi | 0.34 mm² |
| Mərkəz keçirici material | Mis, OFC |
| Mərkəzin dirijor tikintisi | 7 x 0.25 mm |
| Daxili keçiricilərin sayı | 2 |
| Qalxan material | mis |
| Qalxan | Örgülü qoruyucu |
| Xətt müqaviməti | 53 Ohm(s) |
| Tutum | 65 pF/m |
| Gödəkçə materialı | PVC |