| Kabel uzunluğu | 6 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | 6.3 mm Jack TS |
| Kontakt materialı fiş 1 | Nikel örtüklü/qızıl ucu |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall K4CXM3 |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,31 mm² |
| Tutum/m | < 72 pF |
| Keçirici empedansı/km | 64 Ohm |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 300 g |