| Giriş konnektorunun növü | Schuko fiş kişi |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Kabel gödəkçəsi | Rubber (H05RR-F) |
| Kabel diametri | 9 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 3 x 1,5 mm² |
| Material | plastik |
| Kaplama | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 23.5 cm |
| Hündürlük | 32.5 cm |
| Dərinlik | 17.5 cm |
| Çəki | 4.5 kg |