| Daşıyıcı material | PE ekstrüde parça |
| Mesh | 26 |
| Yapışqan | Kauçuk |
| Elastiklik | 15 % |
| Səthi bitirmə | Parlaq |
| Polad üzərində yapışan qüvvə (25 mm) | 20 N |
| Dartma gücü (25 mm) | 82 N |
| Rəng | Qara |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Uzunluq | 50 m |
| Genişlik | 50 mm |
| Materialın qalınlığı | 0.17 mm |
| Çəki | 0.414 kg |