Cardioid condenser aləti microphone geniş frequency response və aşağı səs-küy təklif edir. Xüsusiyyətlərə düz cavab əyrisi, aşağı səs-küy və yüksək output kəsmə səviyyəsi, bir sıra yük empedansları üzərində aşağı təhrif və aşağı RF həssaslığı daxildir.
| Maddə nömrəsi. | SM81-LC |
| Audio diapazonu | 20 Hz–20 kHz |
| Çəki | 230 q |
| Sensitivity | -45,00 dBV/Pa–5,60 mV/Pa |
| Frequency Response | 20 Hz–20 kHz |
| Empedans | 85 |
| Xüsusiyyət | 150 ohm (85 ohm faktiki) ilə qiymətləndirilib |
| Output Kəsmə Səviyyəsi | 800 ohm Yük: -4 dBV (0,63 V) 150 ohm Yük: -15 dBV (0,18 V) |
| 800 ohm yük | -4 dBV (0,63 V) |
| 150 ohm yük | -15 dBV (0,18 V) |