| Məhsul növü | Ayırıcılar |
| Növ | mikrofon və xətt bölünməsi |
| Split növü | 2 in 10 + 10 |
| Kanallar | 2 |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcıları | XLR |
| Maks. giriş səviyyəsi | + 20 dB |
| Tənzimlənən giriş | Bəli |
| Kanal başına bölünmüş çıxışların sayı | 10 |
| THRU çıxışları/kanal | 1 |
| Maks. çıxış səviyyəsi | + 20 dB |
| Nominal power istehlak | 12 W |
| Maksimum power istehlak | 17 W |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack, RCA, XLR |
| Tənzimlənən çıxış | yox |
| Transformatorun təcrid olunmuş çıxışları | Bəli |
| Nəzarətlər | zəiflədici, yer lifti, giriş qazancı, mikrofon/xətt açarı, telefon səviyyəsi, Power |
| Qidalanma | integrated (115 / 230 V) |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Genişlik | 480 mm |
| Dərinlik | 200 mm |
| Hündürlük | 135 mm |
| Çəki | 9,09 kg |