| Məhsul növü | Ayırıcılar |
| Növ | mikrofon bölünməsi |
| Split növü | 1 in 1 +1 |
| Kanallar | 8 |
| Girişlərin sayı | 1 |
| Giriş bağlayıcıları | XLR |
| Maks. giriş səviyyəsi | +5 dBu |
| Kanal başına bölünmüş çıxışların sayı | 1 |
| THRU çıxışları/kanal | 1 |
| Maksimum Çıxış Səviyyəsi | +5 dBu |
| Çıxış bağlayıcıları | XLR |
| Transformatorun təcrid olunmuş çıxışları | Bəli |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Genişlik | 483 mm |
| Dərinlik | 73 mm |
| Hündürlük | 44.5 mm |
| Çəki | 1,3 kg |