| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Növ | 48 V |
| Giriş birləşdiricisi | XLR (3-pin) |
| Giriş konnektorunun cinsi | qadın |
| Çıxış birləşdiricisi | XLR (3-pin) |
| Çıxış birləşdiricisinin cinsi | kişi |
| Material | Metal |
| Qidalanma | sabit power şnur |
| İş gərginliyi | 90 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Nəzarətlər | elektrik açarı (yan/söndürülməsi), Keçidlər |
| Göstəricilər | Power |
| Genişlik | 120 mm |
| Hündürlük | 115 mm |
| Dərinlik | 45 mm |
| Çəki | 0,68 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power təchizatı |