| Məhsul növü | Dinamik Simulyatorlar |
| Kanallar | 1 |
| Giriş növü | Balanssız |
| Girişlər | 1 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Çıxış növü | Balanslı, Balanssız |
| Çıxışlar | 2 |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack, XLR |
| Çıxış empedansı | 600 Ohm(s) |
| Nəzarətlər | zəiflədici, JB Switch, Səsləndirmə (Dərin-Normal-Yastı, Parlaq-Normal-Yemlow) |
| Saxta yük | yox |
| Maks. yük | Dependent on load, max. 200 W |
| Səs filtri | Bəli |
| Power zəiflədici | yox |
| Transformatorun təcrid olunmuş çıxışları | Bəli |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Genişlik | 140 mm |
| Dərinlik | 95 mm |
| Hündürlük | 50 mm |
| Çəki | 0,53 kg |