| Məhsul növü | Gitara gücləndiriciləri |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 4 Ohm) | 2 x 200 W |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 8 Ohm) | 2 x 100 W |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 8 Ohm, körpülü) | 400 W |
| Çıxış dövrəsi | Class D |
| Frequency response | 20 - 20000 |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.1 % |
| Qazanc | 32 dB / 26 dB / 28 dB |
| Giriş həssaslığı | 0,68 V / 1,4 V / 1,2 V |
| Mühafizə dövrələri | DC, Qısa qapanma, yumşaq başlanğıc, termal həddindən artıq yüklənmə, həddindən artıq cərəyan |
| Nəzarətlər | yer lifti, yüksək, məhdudlaşdırıcı, aşağı, Rejim, Yandır / Söndür, Həssaslıq, həcm |
| Göstəricilər | klip, Rejim, Power, Qoruyun (mühafizə dövrəsi işə salınıb), Siqnal |
| Xətt girişləri | 2 |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | 6.3 mm jack, RCA |
| Loudspeker çıxışları | 2 |
| Dinamik çıxış əlaqələri | 6.3 mm jack, Speakon compatible |
| Soyutma | aşağı səs-küylü fan |
| Qidalanma | power təchizatının dəyişdirilməsi |
| Power istehlak @ tam yükdə | 470 W |
| İş gərginliyi | 115 V AC / 230 V AC (switchable) |
| Genişlik | 482 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 244 mm |
| Çəki | 3,8 kg |