| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Qulaqlıqlar |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 1785 - 1800 MHz |
| Çəki | 2,46 kg |
| Modulyasiya növü | FM |
| Kanallar | 96 (8 groups of 12 channels) |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Qruplar | 8 |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Siqnal-küy nisbəti | > 100 dB |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.1 % |
| Nəzarətlər | rəqəmsal kodlayıcı,
Power Yandır/Söndürür,
həcm |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | XLR |
| Audio çıxış, balanssız | 6.3 mm jack |
| Qidalanma | 12 - 18 V DC |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Audio cable ,
Power cord |
| Genişlik | 212 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 159 mm |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +10 dBu |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
kanal axtarış funksiyası,
Pilot tonu |
| İş gərginliyi | 12 V DC, 500 mA |
| Girişlər | Mini-XLR (3-pin) |
| Nominal HF çıxışı power | Variable (2mW, 10mW, 30mW) |
| Əməliyyat vaxtı | >10 h (with alkaline batteries) |
| Rəng | bej |
| Direktivlik | Kardioid |
| Nominal empedans | 1400 Ohm(s) |
| Maks. SPL | 125 dB |
| Phantom power tələbləri | 5 V |
| Mikrofon girişi | Mini-XLR (3-pin, female) |