| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Qulaqlıqlar |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 655 - 679 MHz |
| Çəki | 5,748 kg |
| Kanallar | 96 (8 groups of 12 channels) |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Qruplar | 8 |
| Girişlər | Mini-XLR (3-pin) |
| Siqnal-küy nisbəti | >90 dB |
| Nominal HF çıxışı power | Variable (2mW, 10mW, 30mW) |
| Nəzarətlər | menyu,
Power Yandır/Söndürür,
Set |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Qidalanma | 2 x AA battery |
| Əməliyyat vaxtı | >10 h (with alkaline batteries) |
| Genişlik | 65 mm |
| Hündürlük | 86 mm |
| Dərinlik | 23 mm |
| Digər xüsusiyyətlər | Pilot tonu söndürmə, dəyişdirilə bilən qazanc,
dəyişdirilə bilən qazanc,
çıxarıla bilən antena,
dəyişdirilə bilən RF power |
| Modulyasiya növü | FM |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | 2 x XLR |
| Audio mix çıxışı, balanslaşdırılmış | XLR |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Batteries ,
Power supply |
| Audio mix çıxışı, balanssız | 6.3 mm jack |
| Maks. çıxış səviyyəsi | symmetrical -8 dBu |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq çıxışları | 6.3 mm TRS |
| Rəng | bej |
| Direktivlik | Kardioid |
| Nominal empedans | 1400 Ohm(s) |
| Maks. SPL | 125 dB |
| Phantom power tələbləri | 5 V |
| Mikrofon girişi | Mini-XLR (3-pin, female) |