| Məhsul növü | Mikserin əvvəlcədən gücləndiricisinin quraşdırılması |
| Təcili giriş | 1 balanced line input |
| Mikrofon/xətt girişləri | 2 |
| Musiqi mənbələri | 2 unbalanced stereo line inputs,
Bluetooth 4.0 |
| Xətt çıxışları | 1 |
| Poweredilmiş çıxışlar | 1 with output mode selector (Low-Z/High-Z) |
| Soyutma | Convection |
| Prioritet səviyyələri | 4 |
| Nominal giriş həssaslığı | -6 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsimi | 20 dBu (Sine 1kHz) |
| Bağlayıcı | 5-pin Terminal Block, pitch 5.08mm |
| Nominal giriş həssaslığı Mic | - 36 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsmə mikrofonu | - 17 dBu (Sine 1kHz) |
| Nominal giriş kəsmə xətti | Line +19dBu (Sine 1kHz) |
| Phantom power | + 24V, 10mA switchable |
| Bağlayıcı Mikrofon/Line1 | 5-pin Terminal Block, pitch 5.08mm,
XLR/6.3 mm jack |
| Bağlayıcı Mikrofon/Xətt 2 | 1 dual RCA Mono Summed,
3-pin Terminal Block, pitch 5.08 mm |
| Nominal giriş həssaslığı CD/AUX | - 6.22 dBV (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsmə CD/AUX | 7.78 dBV (Sine 1kHz) |
| Bağlayıcı CD/AUX | 2 x dual RCA Mono Summed |
| Gücləndirici Çıxışlar | High-Z: 70V or 100V outputs,
Low-Z: 4 ohm minimum load |
| Əvvəlcədən gücləndirici girişi | 5-pin Terminal Block, pitch 5.08mm |
| RMS Power ( W ) | 35 W (Continuous sine wave 1kHz, 4 ohm load) |
| Power ( Pik ) (W) | 39 W (100 msec sine 1kHz burst @ 4 ohm load) |
| Tezlik diapazonu | 20 Hz - 20 kHz (LO-Z, -3 dB),
60 Hz - 20 kHz (HI-Z, -3 dB) |
| Tona nəzarət Bas | +/-10dB (100Hz) |
| Tona nəzarət Treble | +/-10dB (100Hz) |
| Mühafizə dövrələri | Audio məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
termal həddindən artıq yüklənmə,
həddindən artıq cərəyan |
| Bağlayıcı AUX-çıxışı | 3-pin Terminal Block, pitch 5.08 mm |
| Maksimum qazanc | 22 dB |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Power istehlak (maks.) | 70 W |
| Boş power istehlakı | 7 W (no signal input) |
| İşləmə temperaturu (kondensasiya olunmayan) | 0°C - 40°C; < 85% humidity,
Non condensing |
| Avtomatik gözləmə vaxtı | 20 |
| Ölçülər (G x Y x D) (rezin ayaqlı hündürlük) | 210 x 96.5 x 266.76 mm |
| Əlavə aksesuarlar | Raf montaj avadanlığı (LDTICARK) |
| Çəki | 2,39 kg |