| Məhsul növü | DQOR seriyası üçün klaster montaj braketi |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Maks. ümumi yük (mərkəzləşdirilmiş) | 50 kg |
| Maks. daşıyıcı boşqab başına yükləmə qabiliyyəti | 12 kg |
| Genişlik | 155 mm |
| Hündürlük | 363 mm |
| Dərinlik | 155 mm |
| Çəki | 2,95 kg |