| Məhsul növü | PA Tam Sistem Aksesuarları |
| Növ | Smartlink® Adapter |
| Material | Döküm alüminium |
| Səth | Toz boyalı |
| Bağlayıcılar | 1x Phoenix, 1x Speakon compatible |
| Rəng | ağ |
| Genişlik | 122 mm |
| Hündürlük | 57 mm |
| Dərinlik | 57 mm |
| Çəki | 0,35 kg |
| Xüsusiyyətlər | 2 x 16 mm flanges, 2x M6 thread for optional wall mount |