| Növ | Passiv |
| Power işləmə (Pik) | 160 W |
| Power işləmə (RMS) | 80 W |
| SPL (1 Vt/1 m) | 91 dB |
| Maks. SPL zirvəsi | 110 dB |
| Empedans | 8 Ω |
| Şüa bucağı | Hor.: 110° / Vert.:7° |
| Rəng | Qara |
| Ölçü | 4 " |
| Kəmiyyət | 2 |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Kaplama | Toz boyalı |
| Genişlik | 122 mm |
| Hündürlük | 240 mm |
| Dərinlik | 126 mm |
| Çəki | 3.3 kg |