| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Qol materialı | Alüminium |
| Qol rəngi | Qara |
| Maks. hündürlük | 810 mm |
| Baza növü | Masa montajı |
| Əsas material | Polad |
| Sıxma eni | 15 - 54 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 1.5 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 25 mm, 3 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,96 kg |