| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1030 mm |
| Maks. hündürlük | 1690 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 900 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| Baza növü | Tripod |
| Əsas material | Sink tökmə |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm, 4 x 20 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 2,3 kg |