| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | İçki tutacağı |
| Material | plastik, Polad |
| Rəng | Qara |
| qədər sıxma diapazonu | 45 |
| Daxili diametri | 78 mm |
| Genişlik | 87 mm |
| Hündürlük | 102 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,22 kg |