| Dinamik növü | 2 yollu Aktiv Koaksial Mərhələ Monitoru |
| Max SPL | 138 dB AES75** |
| HF | 1x 1,3" - 3" v.c. Neodymium |
| LF | 1x 12" - 3" v.c. Neodymium |
| Nəzarətçi | DSP 32 bit |
| Məhdudlaşdırıcı | İkili Aktiv Pik, RMS, Termal |
| Siqnal Girişi | 1 x XLR qadın, 1 x USB (Data Xidməti) |
| Siqnal Çıxışı | 1xXLR kişi |
| Power Təchizat | PFC ilə tam diapazonlu SMPS (100V~-240V~, 50-60Hz) |