| Dinamik növü | 3 yollu Aktiv Xətt Array Modulu |
| Max SPL | Bir vahid: 142 dB |
| HF | 2 x 1,4”, 3” v.c. - Titan |
| LF | 2 x 12”, 3” v.c. - Neodymium |
| Nəzarətçi | DSP 32 bit |
| AD/DA çeviricisi | 24 bit/96 kHz |
| Siqnal Girişi | 1x XLR qadın, balanslı |
| Siqnal Çıxışı | 1x XLR kişi, balanslı |
| İstifadə edilə bilən Bandwidth [- 6 dB] | 55 - 18.600 Hz |
| Power Təchizat | PFC ilə tam diapazonlu SMPS (100V~-240V~, 50-60Hz) |