| Speaker Type | 2-Way Active Speaker |
| Max SPL | 128 dB |
| HF | 1" CD, 1.35"v.c |
| LF | 15", 2.5" v.c. |
| Məhsul kodu | KL 15 |
| Növ | 2-Way Active Speaker |
| Max SPL | 128 dB |
| Hf | 1" CD, 1,35" v.c |
| Lf | 15", 2.5" v.c. |
| Amp Technology | Class D(LF)+Class AB (HF) |
| Controller | DSP 20/56 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/48 Hz |








