| LED məlumatları | 12 x 8 W RGBW LED |
| İşıq axını | 4,700 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 19° / Field: 27° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
Kvadrat |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 74 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Bağımsız |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 90 W |
| Ani cərəyan | 13.3 A |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma,
Fan soyutma |
| Soyutma rejimləri | Avtomatik,
Səssiz |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -10 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 310 mm |
| Hündürlük | 360 mm |
| Dərinlik | 250 mm |
| Çəki | 5.1 kg |
| Məhsul ölçüləri | 310 x 360 x 250 mm |