| LED məlumatları | 40 W Warm white LED |
| İşıq axını | 940 lm |
| İşıqlandırma | 11,300 lx (3 m / 4.5 °) |
| LED PWM tezliyi | 3,600 Hz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 3,000 K |
| Strob | 1 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 1 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli,
Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 55 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Genişlik | 151 mm |
| Hündürlük | 130 mm |
| Dərinlik | 220 mm |
| Çəki | 2.75 kg |