K4PR2RED
Adam Hall Connectors
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: Fişlər və Bağlayıcılar
- Növ: RCA fiş
- Çəki: 0,009 kg
- polyaklar: 2
- Cins: qadın
- Rəng markeri: qırmızı
- Əlaqələr: qızıl örtüklü
- Bağlantı növü: lehim kontaktları
- Mənzil: mənzilsiz
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | RCA fiş |
| polyaklar | 2 |
| Cins | qadın |
| Rəng markeri | qırmızı |
| Əlaqələr | qızıl örtüklü |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Mənzil | mənzilsiz |
| Genişlik | 15 mm |
| Hündürlük | 15 mm |
| Dərinlik | 27 mm |
| Çəki | 0,009 kg |