K3CR2BLK
Adam Hall Connectors
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Fiş növü: RCA kişi
- Uzunluq: 60 mm
- Diametri: 12 mm
- Şkaf materialı: Metal
- Kontaktı bağlayın: Xrom örtüklü
- Bağlantı növü: Lehimləmə kontaktları
- Uyğun kabel diametri: 4 mm
- Çəki: 39 g
Texniki xüsusiyyətlər
| Fiş növü | RCA kişi |
| Kontaktı bağlayın | Xrom örtüklü |
| Bağlantı növü | Lehimləmə kontaktları |
| Şkaf materialı | Metal |
| Uyğun kabel diametri | 4 mm |
| Uzunluq | 60 mm |
| Diametri | 12 mm |
| Çəki | 39 g |