| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | Loudspeaker Bağlayıcılar |
| polyaklar | 4 |
| Cins | qadın |
| Kabel diametri | 5 - 12 mm |
| Əlaqələr | gümüş üzlük |
| Bağlantı növü | vintlər/lehim kontaktları |
| Rəng | mavi / qara |
| Mənzil | plastik |
| Uzunluq | 70.8 mm |
| Diametri | 26.1 mm |
| Çəki | 0,04 kg |