| Məhsul növü | Əvvəlcədən yığılmış kabellər |
| Növ | Çoxnüvəli kabel |
| Kanallar | 8 |
| Kabel uzunluğu | 10 m |
| Rəng | Qara |
| Kabel diametri | 13 mm |
| Kesiti | 0.14 mm² |
| Bağlayıcı 1 (baraban / səhnə qutusuna quraşdırılmışdır) | XLR |
| Bağlayıcıların sayı 1 | 8 |
| Bağlayıcının cinsi 1 | qadın |
| Bağlayıcının dirəkləri 1 | 3 |
| Bağlayıcı 2 (qoşma) | XLR |
| Bağlayıcıların sayı 2 | 8 |
| Bağlayıcının cinsi 2 | kişi |
| Bağlayıcının dirəkləri 2 | 3 |
| Model nömrəsi bağlayıcı 2 | Sifarişlə hazırlanır |
| Birləşmə uzunluğu | 60 cm |
| Genişlik | 100 mm |
| Hündürlük | 90 mm |
| Dərinlik | 325 mm |