| Kabel uzunluğu | 20 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 11 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | Standard speaker connector 4-pole female & speakON® |
| Model adı fiş 1 | Neutrik NL4FXX-W-L |
| Kontakt materialı fiş 1 | Gümüş örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | Standard speaker connector 4-pole female & speakON® |
| Model adı fiş 2 | Neutrik NL4FXX-W-L |
| Kontakt materialı fiş 2 | Gümüş örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 4 x 2,5 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 3.2 kg |