| Kabel uzunluğu | 5 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6.4 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Neutrik NC3FXX |
| Kontakt materialı fiş 1 | Gümüş örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | 6.3 mm Jack TRS |
| Model adı fiş 2 | Neutrik NP3X |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Tutum/m | < 68 pF |
| Dalğa empedansı | 87 Ω |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 307 g |