| Kabel uzunluğu | 50 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 18.5 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 8 x 4,0 mm² |
| AWG | 11 |
| Keçirici empedansı/km | 111,5 Ohm |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 540 g |