| Kabel uzunluğu | 6 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 4.5 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | 3.5 mm Jack TRS female |
| Model adı fiş 1 | Rean NRA240-L |
| Kontakt materialı fiş 1 | Nikel örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | 3.5 mm Jack TRS |
| Model adı fiş 2 | Rean RTP3C |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 89 g |