| Kabel uzunluğu | 3 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 5.8 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | RCA kişi |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | RCA kişi |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 176 g |