| Kabel uzunluğu | 5 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 12.8 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | 6.3 mm Jack TRS |
| Kontakt materialı fiş 1 | Nikel örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | 6.3 mm Jack TS |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 4 x 2 x 0,22 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 1.27 kg |