| Kabel uzunluğu | 0.15 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | 6.3 mm Jack TS angled |
| Model adı fiş 1 | Adam Hall 4 STAR C JM2A BLK |
| Kontakt materialı fiş 1 | Nikel örtüklü/qızıl ucu |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | 6.3 mm Jack TS angled |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall 4 STAR C JM2A BLK |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü/qızıl ucu |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1 x 0,22 mm² |
| Tutum/m | 122 pF |
| Keçirici empedansı/km | 85 Ohm |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 53 g |