| Kabel uzunluğu | 0.2 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 5.9 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 5-pole female |
| Model adı fiş 1 | Adam Hall 4 STAR C XF5 BLK |
| Kontakt materialı fiş 1 | Nikel örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall 4 STAR C XM3 BLK |
| Kontakt materialı fiş 2 | Nikel örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 77 g |
| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | XLR Bağlayıcılar |
| polyaklar | 3 |
| Cins | kişi |
| Əlaqələr | gümüş üzlük |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Rəng | Qara |
| Mənzil | tökmə sink |
| Gərginliyin aradan qaldırılması | plastik |
| Uzunluq | 67 mm |
| Diametri | 19 mm |