Lavalier cardioid microphone üstün mənbə keyfiyyəti və səs reproduksiyası təmin edir. O, aşağı görünürlük üçün konstruksiyaya və danışıq və təqdimatlar üçün uyğunlaşdırılmış frequency response xüsusiyyətlərinə malikdir.
| Maddə nömrəsi. | CVL-B/C-TQG |
| Növ | Simsiz əl microphone sistemi |
| Audio diapazonu | 60 Hz–12 kHz |
| Çəki | 25 q |
| Sensitivity | -43,50 dBV/Pa–6,60 mV/Pa |
| Frequency Response | 60 Hz–12 kHz |
| Empedans | 600 |
| Kabel | 1,3 m / 50 düym |