| Məhsul növü | xətt izolyatoru |
| Kanallar | 1 |
| Növ | passiv |
| Transformator təcrid olunub | Bəli |
| Girişlərin sayı | 1 |
| giriş növü | balanslı/balanssız |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Çıxışların sayı | 1 |
| Çıxış növü | balanslı/balanssız |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Torpaq qaldırıcı açarı | yox |
| Mənzil | Alüminium davamlı tökmə |
| Ölçü (H/W/D) | 50 x 110 x 50 mm |
| Çəki | 0,3 kg |
| Əməliyyat zamanı ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Nisbi Rütubət | < 80 %, not condensing |
| Aksesuarlar (daxildir) | Yazı etiketi (tur etiketi), rezin ayaqlar |
| Maks. giriş səviyyəsi (< 1% THD, 20 Hz) | + 10 dBu |
| Maks. giriş səviyyəsi (< 1% THD, 1 kHz) | + 32 dBu |
| Frequency response (±0,2dB, nisbi 1kHz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Giriş empedansı (1 kHz) | 17 kOhm |
| Çıxış empedansı (1 kHz) | 500 Ohm(s) |
| THD (30 Hz, +4 dBu, vahid, çəkisiz) | < 0,09 % |
| THD (1 kHz, +4 dBu, vahid, çəkisiz) | < 0,002 % |
| 1, +4 dBu) | < 0,002 % |
| Transformator nisbəti | 1 : 1 |