| Məhsul növü | Pedalboardlar |
| Material | Alüminium |
| Səth | Toz boyalı |
| Çarpaz çubuqların eni | 50 mm |
| Genişlik | 450 mm |
| Hündürlük | 70 - 85 mm |
| Dərinlik | 305 mm |
| Çəki Pedalbay | 1.23 kg |
| Çəki | 3,83 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2x black elastic bands, Soft carrying case with shoulder strap, allen key, approx. 2.5m hook tape |
| Xüsusiyyətlər | Hündürlüyü tənzimlənən, Tənzimlənən çarpaz çubuqlar, suya davamlı |