| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Qulaqlıqlar / Əl cihazları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 823 - 832 MHz,
863 - 865 MHz |
| Çəki | 5,259 kg |
| Kanallar | 96 (8 groups of 12 channels) |
| Qruplar | 8 |
| Girişlər | Mini-XLR (3-pin) |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Siqnal-küy nisbəti | >90 dB |
| Nominal HF çıxışı power | Variable (2mW, 10mW, 30mW) |
| Nəzarətlər | ox düymələri (yuxarı/aşağı dəyər girişi),
Power Yandır/Söndürür,
seçin |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Qidalanma | 2 x AA battery |
| Əməliyyat vaxtı | >10 h (with alkaline batteries) |
| Genişlik | 65 mm |
| Hündürlük | 86 mm |
| Dərinlik | 23 mm |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
Pilot tonu söndürmə, dəyişdirilə bilən qazanc,
dəyişdirilə bilən qazanc,
çıxarıla bilən antena,
dəyişdirilə bilən RF power |
| Modulyasiya növü | FM |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.1 % |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | 2 x XLR |
| Audio çıxış, balanssız | 2 x 6.3 mm TS |
| Audio mix çıxışı, balanslaşdırılmış | XLR |
| Audio mix çıxışı, balanssız | 2 x 6.3 mm TS |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +10 dBu |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq çıxışları | 6.3 mm TRS |
| İş gərginliyi | 12 V DC, 1000 mA |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Audio cable ,
power adapter ,
Rack kit |
| Direktivlik | Kardioid |
| Kapsul növü | Dinamik |
| Simsiz tezliklər | 823 - 832 MHz / 863 - 865 MHz |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 60 - 16,000 Hz |
| Kanal qruplarının sayı | 8 |
| Antenalar | 1 (fixed) |
| IR vasitəsilə tezlik sinxronizasiyası | Bəli |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 95 dB |