| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 480 W |
| RMS çıxış power | 120 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 115 dB |
| Maks. SPL orta | 96 dB |
| Girişlərin sayı | 3 |
| Giriş bağlayıcı növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Qısa qapanma,
Aşırı gərginlik,
Həddindən artıq yükləmə |
| Rəng | Qara |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
Bluetooth MIDI |
| Bluetooth® diapazonu | ≤70 m (Class 1-2) |
| Kanallar | 16 |
| Anten bağlayıcısı | TNC qadın |
| Antenalar | 2 x TNC female |
| Mikrofon/xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Mikrofon/Line-in birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Mikrofon girişlərinin sayı | 2 |
| Mikrofon konnektorunun növü | XLR kombo rozetka |
| Xətt girişlərinin sayı | 1 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Musiqi daxiletmələrinin sayı | 2 |
| Musiqi girişlərinin birləşdirici növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 2 |
| Audio emal | 2 band EQ (High, Low) |
| Ölçü | 10 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Dizayn | Softdome Tweeter |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |
| İş gərginliyi | 12 V |
| Batareya tutumu | 5 Ah |
| Batareyanın ömrü | 8 h |
| Flanş | 36 mm (0°/5°) |
| Şkaf materialı | Polipropilen |
| Genişlik | 415 mm |
| Hündürlük | 525 mm |