ICOA SUB 15 PC
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Çəki: 1.2 kg
- Material: Nylon 1680D
- Uyğundur: PA sabvufer
- Doldurma qalınlığı: 8 mm
- Rəng: Qara
- Genişlik: 520 mm
- Hündürlük: 608 mm
- Dərinlik: 562 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Uyğundur | PA sabvufer |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 520 mm |
| Hündürlük | 608 mm |
| Dərinlik | 562 mm |
| Çəki | 1.2 kg |