| Məhsul növü | Power Gücləndiricilər |
| Növ | 19" / 3 HE |
| Çəki | 17,9 kg |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 2 Ohm) | 4 x 1200 W |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 4 Ohm) | 4 x 1200 W |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 8 Ohm) | 4 x 675 W |
| Hündürlük | 89 mm |
| Nominal çıxış power (1 kHz @ 4 Ohm, körpülü) | 2 x 2400 W |
| Nominal çıxış power (1kHz @ 8 Ohm, körpülü) | 2 x 1200 W |
| Yüksək Z 70Vrms / 100Vpik | 4 x 1200 |
| Yüksək Z 100Vrms / 140Vpik | 2 x 2400 |
| Çıxış dövrəsi | H sinfi |
| Frequency response | 10 - 22000 |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.05 % @ 1 kHz |
| Siqnal-küy nisbəti | 104 dB |
| Mühafizə dövrələri | klip məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Çoxzolaqlı məhdudlaşdırıcı,
RMS dinamik məhdudlaşdırıcı ,
DC mühafizəsi,
Termal qorunma,
yumşaq başlanğıc,
həddindən artıq cərəyan |
| Nəzarətlər | Birbaşa giriş düymələri,
Dönər açar,
Açma / söndürmə açarı,
Çıx / kilidləmə düyməsi |
| Göstəricilər | LC displey |
| Xətt girişləri | 4 |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | Neutrik XLR |
| Xətt çıxışları | 4 |
| Xətt çıxış bağlayıcıları | Neutrik XLR |
| Loudspeker çıxışları | 4 |
| Dinamik çıxış əlaqələri | Danış |
| Soyutma | 2 fans, temperature controlled |
| Maksimum Mühit Temperaturu | 0 - 40° °C |
| Qidalanma | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz ,
Switching power supply |
| Nisbi Rütubət | < 80% (non-condensing) |
| Power istehlak @ tam yükdə | 1900 W |
| Genişlik | 482 mm |
| Dərinlik | 320 mm |
| Xüsusiyyətlər | 19" / 2 U ,
Active Power Factor Correction ,
Computer control software ,
DSP controlled ,
Dante interface ,
Ethernet ,
LD Systems loudspeaker preset library ,
USB front port |
| Bağlayıcılar | 2 x Neutrik XLR Chassis Connector ,
2 x RJ45 ,
4 x Neutrik Speakon ,
4 x Neutrik XLR Chassis Socket |
| Uzunluq | 483 mm |
| Material | Polad |
| Materialın qalınlığı | 1.5 mm |
| Səth | Toz boyalı |